Kayseri Haber, Kayseri Haberleri, Son Dakika Kayseri Haberleri

Metallo Art

Metallo Art
4 views
30 Mart 2022 - 0:55

Metallo art; ahşap, plastik, duvar ve taş gibi boyanabilen tüm yüzeylere uygulanabilen eskitme, parlak ve çok farklı desenler verilebilen ince sıvı metal kaplamasıdır. Dış ve iç mekanlarda, cephe fark etmeksizin rahatlıkla uygulanabilir. Boya olmayıp gerçek metal kaplamadır. Sağlığa zararlı olan herhangi bir madde içermez. Bu nedenle, her türlü kurum ve kuruluşta rahatlıkla kullanılabilir.

Uygulama sonrasında belli bir zaman geçtikten sonra hasar alan noktalara lokal rötuş ve tamir işlemleri yaptırılabilir. Silinilebilir türde uygulamalardır. Ürünler son derece kaliteli ve güvenilirdir; uygulama sırasında eyleme ilişkin herhangi bir tereddüde mahal verilmez. Modern görünüm kazandırması bakımından oldukça uygulanan bir tatbikat şeklidir ve çok fazla rağbet görür.

Microcement Neden Uygulanır?

Her türden rengi bir araya getiren microcement uygulaması, benzersiz ortamlar ve alanlar oluşturma konusunda engin ve özgür bir seçim olanağı tanır. Her amaç doğrultusunda böyle bir uygulamaya girişilebilir. İç mekân tasarımlarında sıklıkla başvurulan türde bir uygulama olup ürün, pek çok uygulamaya nazaran modern bir kullanım sağlar.

Kaliteli bir hava oluşturan ve son derece pratik bir şekilde tatbik edilen microcement, maharetli ellerce oldukça kısa sürelerde uygulanıp teslim edilir. Böylelikle uygulamaya gidecek olanlar, işlem uygulanacak alanla ilgili herhangi bir endişeye kapılmaz. Bu durum, istenilen mekâna daha kısa sürede kavuşulmasını da beraberinde getiren çok mühim bir hadisedir.

Güncel Kayseri haberlerinin yer aldığı son dakika Kayseri haberlerini anında ziyaretçisine ulaştıran haber sitesi.

1xbet