Kayseri Haber, Kayseri Haberleri, Son Dakika Kayseri Haberleri

Kayseri havalimanı araç kiralama

Ülkemizin kış tatil bölgesi olarak anılan Kayseri iline gerek yaz aylarında gerekse kış aylarında sayısız yolcu misafirlik etmektedir. Kayseri havalimanı ile merkez bölgeler arasında seyahat etmek isteyen misafirlerimiz genellikle Eur Auto firmasını tercih etmektedir.

Kayseri havalimanı araç kiralama
66 views
28 Haziran 2022 - 23:08

Ülkemizin kış tatil bölgesi olarak anılan Kayseri iline gerek yaz aylarında gerekse kış aylarında sayısız yolcu misafirlik etmektedir. Kayseri havalimanı ile merkez bölgeler arasında seyahat etmek isteyen misafirlerimiz genellikle Eur Auto firmasını tercih etmektedir.

Eur Auto araç kiralama hizmeti ile birlikte, Kayseri havalimanı araç kiralama alanında bireysel ve kurumsal çözümler sunmaktadır. İster günlük periyotlarda ister aylık periyotlarda kolaylıkla araç kiralama imkanına sahipsiniz. Son model yeni araçlardan geniş hacimli, düşük yakıt tüketen araçlara kadar araç stokları bulunmaktadır. Araçları aile tatillerinden, şirket seyahatlerine kadar tüm ihtiyaçlarınız için tercih edebilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmet veren müşteri hizmetleri sayesinde aklınıza takılan soru ve diğer detayları firmaya sorma imkanına da sahipsiniz.

Eur Auto Araç Kiralama Seçenekleri

Kayseri havalimanı rent a car hizmetleri oldukça geniş seçenek fırsatlarını sizlere sunmaktadır. İster aylık ister günlük bazda kiralanan araçların tümünde aynı hizmeti ve kaliteyi taahüt eden firma üstün müşteri memnuniyeti esası ile çalışmaktadır. Araç filolarını sadece tek bir seçenek ile sınırlandırmayan firma sayesinde isteğinize özel araç seçeneği mevcuttur. Örnek olarak araç filosu içerisinde dizel- benzinli, sedan – hatchback, otomatik – manuel vites gibi seçimlerde bulunabilirsiniz. Araç kiralama hizmeti içerisinde yapacağınız randevuları önceden koşulsuz ve şartsız iade etme garantisi sunan firma bu özelliği ile diğer firmaların önüne geçmektedir.

Firmanın sunduğu diğer bir kiralama seçeneği ise uzun dönemli filo ve normal olarak araç kiralama hizmetidir. Yıllık ve uzun dönemli kiralama hizmeti satın aldığınızda aracın tüm bakımları ve diğer giderleri firma tarafından karşılanacağından sizlere sadece keyifle sürme işi kalmaktadır. Tüm bu işlemleri Kayseri havalimanı içerisinden yapmanız mümkündür.

Kayseri Havalimanı Araç Teslim Alma

Eur Auto Kayseri havalimanı araç kiralama hizmeti satın aldığınızda araçlarımız sizler havalimanına gelmeden önce hazır olarak beklemektedir. Bu hizmetimiz sayesinde havalimanına geldiğinizden kısa bir süre içerisinde konforlu bir şekilde aracınıza yerleşiyorsunuz. Araç teslim alma işlemleri sonrasında güvenle yola çıkabilirsiniz. Kısa süren kontrat işlemlerinin ardından Kayseri havalimanı içerisinden aracınızı teslim alabilir, seyahatinize kolaylıkla başlayabilirsiniz. Detaylar ve iletişim sağlamak adına https://www.eurauto.com.tr/tr/kayseri-havalimani-asr sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Güncel Kayseri haberlerinin yer aldığı son dakika Kayseri haberlerini anında ziyaretçisine ulaştıran haber sitesi.

van haber

1xbet