Kayseri Haber, Kayseri Haberleri, Son Dakika Kayseri Haberleri

HGS Geçiş Süreci

HGS Geçiş Süreci
66 views
18 Şubat 2023 - 10:40

HGS kullanarak geçiş yapan araç sahipleri, geçiş yaptıkları yola göre belirlenen ücreti öderler. Geçiş ücretleri, araç sınıfına, geçiş yapılan noktanın konumuna ve geçiş yapılan saate göre değişkenlik gösterebilir. HGS sistemi, Türkiye’nin en yoğun trafiği olan bölgelerinde kullanılmaktadır.

HGS aboneleri, HGS sistemi üzerinden yol yardım hizmetlerinden de faydalanabilirler. Bu hizmetler, araçların yolda kalması veya arızalanması durumunda, yol yardım ekiplerinin çağrılması gibi hizmetleri kapsar.

HGS aboneleri, HGS mobil uygulamaları sayesinde bakiye sorgulama, geçmiş işlemleri görüntüleme, bakiye yükleme ve aynı zamanda HGS etiketi alımı gibi işlemleri kolayca yapabilirler. HGS mobil uygulamaları, App Store ve Google Play Store gibi uygulama mağazalarından indirilebilir.

HGS kullanarak geçiş yapmak için mutlaka yeterli bakiyeye sahip olmak gerekir. HGS bakiyesi, PTT şubeleri, banka şubeleri, HGS merkezleri ve anlaşmalı benzin istasyonları gibi birçok yerde yüklenebilir.

HGS Ceza Sorgulama

HGS ceza sorgulama HGS etiketi ile geçiş yaparken, yeterli bakiyenin olmaması veya HGS etiketinin okunamaması gibi durumlarda cezai işlem uygulanabilir. Bu nedenle, araç sahiplerinin HGS bakiyelerini düzenli olarak kontrol etmeleri ve yeterli bakiyeye sahip olmaları önemlidir. HGS ceza sorgulama işlemi, araç sahiplerinin HGS etiketleri ile geçiş yaptıkları tarih, saat ve noktaları sorgulayarak ceza durumlarını öğrenmelerini sağlar. HGS müşteri hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için https://hgs.gen.tr/ sitesinden iletişim numaralarına ulaşabilirsiniz.

Güncel Kayseri haberlerinin yer aldığı son dakika Kayseri haberlerini anında ziyaretçisine ulaştıran haber sitesi.

van haber

1xbet