Kayseri Haber, Kayseri Haberleri, Son Dakika Kayseri Haberleri

Eryaman Su Kaçağı Tespiti

Eryaman Su Kaçağı Tespiti
8 views
19 Nisan 2022 - 1:39

Su kaçağı tespitlerinde kullanılmakta olan yöntemlerden biri de gaz izleme tekniği olur. Borular içine gönderilen gazlar kaçak olan kısımdan çıkış yapar. Bu türde bir tespit, göz ile yapılamaz. Çünkü çıkan gaz, mekânı duman altında bırakacak türden değildir. Bu yöntemde, koku izleme cihazlarıyla gaz çıkışı yapan nokta tespit edilip sorunsuz bir şekilde ve profesyonelce Eryaman su kaçağı tespiti yapılmış olur.

İzolasyon kaynaklı sorunların sebep olduğu su sızıntılarının tespiti, çeşitli su kaçak tespiti cihazlarıyla yapılabilir. Termal kamera sistemi ile tespit, bunlardan biridir. Tuvalet ve banyolarda yaygın şekilde karşılaşılan sorunlardan biri, derzlerin yıpranması ve bu yıpranan derzlerin arasından su kaçaklarının gerçekleşmesidir. Termal kamera sistemi, bu tip sorunları anında tespit eder ve çözüme yönelik aşamaya geçilmesini sağlar.

Su Kaçağı Onarımları Nasıl Yapılır?

Su kaçağı onarımlarında kesinlikle profesyonel yöntemler uygulanmalıdır. Su sızıntısı onarım teknikleri arasında uygulanan ve kesin sonuç veren çözüm yöntemi, fayansların kaldırılarak gerçekleştirilen tadilat işlemidir. Fayanslar, Ankara tesisatçısı tarafından uygun bir şekilde kırılarak bu tip çözüm yöntemlerine başvurulur.

Müşteri memnuniyeti eksenli yürütülen Yenimahalle su kaçağı tespiti sırasında fayanslar uygunsuz bir şekilde kırılmaz. Müşteriler kaçak tespitinden sonra girişilen çözüme yönelik hamlelerin en az zayiat verilerek halledilmesi konusunda son derece hassas davranırlar ve ustaların bu konuda kendilerini tam anlamıyla bilgilendirmelerini isterler.

Güncel Kayseri haberlerinin yer aldığı son dakika Kayseri haberlerini anında ziyaretçisine ulaştıran haber sitesi.

1xbet