Kayseri Haber, Kayseri Haberleri, Son Dakika Kayseri Haberleri

Dijital Kartvizit Nedir?

Dijital Kartvizit Nedir?
15 views
19 Mart 2023 - 3:30

Dünya genelinde her sene 100 milyara yakın kartvizit basılıyor. Bu kartvizitler basılırken kesilen ağaç sayısı ise dehşete düşürücü. Her sene 7 milyon ağacın kesilmesine neden olan bu kartvizitler yerine, kullanımı daha kolay olan dijital kartvizitleri üreten DijitaCo, böylelikle boş yere ağaç kesilmesinin önüne geçiyor ve çevreci bir politika izliyor. Peki dijital kartvizit nedir ve nasıl satın alınır?

Dijital kartvizit, kişiye ait her türlü bilginin tek bir kartta toplanmasını sağlayan bir kartvizittir. QR kod okuma özelliği bulunan her cihaza bu kod okutularak kişiye ait tüm paylaşılan bilgiye ulaşmak mümkündür. Ayrıca dijital kartvizitin sağladığı kolaylıklar sayesinde kişiye ait iletişim bilgileri okunan telefonun rehberine kolaylıkla eklenebilmektedir. Böylelikle sunmuş olduğu kullanım kolaylıkları sayesinde dijital kartvizitler son dönemlerde çok fazla tercih edilmektedir.

Dijital Kartvizit Nasıl Tasarlanır?

Peki dijital kartvizit nasıl tasarlanır? Dijital kartvizit, DijitaCo tarafından tasarlanmaktadır fakat burada müşterinin istekleri göz önünde bulundurularak tasarım yapılmaktadır. Yani tasarımlar tamamen kişiselleştirilmiş olmaktadır. Kartvizitinize istediğiniz bilgileri ve bağlantıları eklettikten sonra ödeme yaparak siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Vermiş olduğunuz bilgiler büyük bir titizlik ile kartvizitinize işlenir ve daha sonra basımı yapılır. Kartın basılacağı süreye kadar herhangi bir zamanda siparişi iptal etmek mümkündür fakat kart basıldıktan sonra herhangi bir iade yapılması mümkün değildir. Bu nedenle sipariş verirken tasarım için istenen bilgiler dikkatle paylaşılmalı ve daha sonra ekleme yapılamayacağı bilinmelidir.

Güncel Kayseri haberlerinin yer aldığı son dakika Kayseri haberlerini anında ziyaretçisine ulaştıran haber sitesi.

van haber

1xbet