Kayseri Haber, Kayseri Haberleri, Son Dakika Kayseri Haberleri

Malatya Büyükşehir Belediyesi’nde personel bayramlaştı

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Büyükşehir Belediyesi personelleri ile bayramlaştı. Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası …

Malatya Büyükşehir Belediyesi’nde personel bayramlaştı
60 views
05 Mayıs 2022 - 15:24

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Büyükşehir Belediyesi personelleri ile bayramlaştı. Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası zemin katında düzenlenen bayramlaşma törenine, Büyükşehir Belediyesi yöneticileri ve çalışanları katıldı.

MALATYA İGFA– Malatya Büyükşehir Belediyesinin çok büyük bir aile olduğunu ifade eden Başkan Gürkan, özetle şunları söyledi:

Nice bayramlarda birlik ve beraberlik içerisinde olma dileğinde bulunan Başkan Gürkan, “Ramazan ayından sonra ulaşmış olduğumuz Ramazan Bayramından dolayı Cenab-ı Allah’a ne kadar şükretsek azdır. Cenab-ı Allah Ramazan oruçlarımızı kabul etsin. İçinde bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesini idrak ettik. Bayramlar milletlerin ve insanlığın tarihinde önemli gün ve olayların zamanı gelince coşku ve sevinç içerisinde kutlanan önemli günlerdir. Ramazan ayını Belediye olarak dolu dolu geçirdik. Günlük yaklaşık olarak 10 bin kişiye yemek verdik.

Evlere yemek servisi yapıldı, meydanda iftar çadırlarında yemek verildi, öğrencilere yemek verildi. Bu yemeklerin büyük bir kısmı Malatyalı hayırsever iş insanları tarafından karşılandı. Bu vesileyle hayırsever iş insanlarımıza da Malatyalı hemşerilerim adına teşekkür ediyorum. Büyükşehir Belediyesi olarak bizler büyük bir aileyiz. Bu ailenin birliği, beraberliği, dirliği ve düzeni çok önemlidir. Bayramların bayram tadında kutlanması için ailenin bütün fertleri bir arada olursa bayramlar bayram tadında kutlanır. Bayramların temel amacı küskünlerin barışması, birlik ve beraberlik ruhunun en üst seviyede temayüz etmesidir. Büyükşehir Belediyesi olarak bayramlaşma programlarını mutat hale getirerek mesai arkadaşlarımızla bayramlaşıyoruz. Şehrimizde ve belediyemizde aidiyet olgusunu oluşturacağız. Aidiyet olgusu bir arada yaşayan insanların birbirlerini sevmesidir. Belediyemizdeki insanlar birbirlerini sever ve dayanışma içerisinde olursa gerçek anlamda bir aile olduğumuz ortaya çıkar. Bu bayramlaşmalar aynı zamanda hizmet içi eğitim programlarıdır. Belediyemiz Türkiye’de en fazla yatırım yapan belediye hüviyetindedir. Bu hizmetleri personellerimizle birlikte yaptık. Belediye Başkanı olarak personellerime inanıyor ve güveniyorum. Yapmış olduğumuz hizmet ve yatırımların açılışlarının yapılması ile birlikte inşallah önümüzdeki sene herkes Malatya’yı konuşacak” dedi.

Güncel Kayseri haberlerinin yer aldığı son dakika Kayseri haberlerini anında ziyaretçisine ulaştıran haber sitesi.

van haber

1xbet