Kayseri Haber, Kayseri Haberleri, Son Dakika Kayseri Haberleri

Kocaeli’de 34. kent bayramlaşmasına yoğun ilgi

Kocaeli Valiliği, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Kocaeli Kent Konseyi’nin düzenlediği ’34. Kocaeli Kent Bayramlaşması’ yoğun ilgi gördü …

Kocaeli’de 34. kent bayramlaşmasına yoğun ilgi
61 views
03 Mayıs 2022 - 0:42

Kocaeli Valiliği, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Kocaeli Kent Konseyi’nin düzenlediği ’34. Kocaeli Kent Bayramlaşması’ yoğun ilgi gördü.

KOCAELİ (İGFA) – Kocaeli Valiliği, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Kocaeli Kent Konseyi’nin düzenlediği “34. Kocaeli Kent Bayramlaşması” Ramazan Bayramı’nın ilk gününde Kocaeli Kongre Merkezi’nde gerçekleşti.

Geniş bir katılımla gerçekleştirilen bayramlaşmada konuşan Başkan Büyükakın; “Bir ve beraber olduğumuz, sarıldığımız tokalaştığımız bayramları özlemişiz açıklamasında” bulundu.

Kocaeli Valiliği, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Kocaeli Kent Konseyi’nin düzenlediği ve bu yıl 34. gerçekleştirilen geleneksel “Kocaeli Kent Bayramlaşması” Ramazan Bayramı’nın ilk gününde Kocaeli Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Bayramlaşmaya Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Fikri Işık, İlyas Şeker, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Deniz Eğitim Öğretim ve Garnizon Komutanlığına atanan Tümamiral Ayhan Gedik, Eski Milletvekili Kemal Köse, Kazım Dinç, Hikmet Erenkaya, KOÜ Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Muhammed Hasan Arslan, Kocaeli İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Ümit İlbayı, Kocaeli İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu, Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Ali Korkmaz, Siyasi Parti İl Başkanları, İlçe Belediye Başkanları, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Konuşmalar sonrasında Kent Bayramlaşması gerçekleştirildi. Alanda katılımcılara Kocaeli’nin yöresel lezzeti mancarlı pide ikramı yapıldı. Bayramlaşmanın ardından ise geleneksel hatıra fotoğraf çekimi gerçekleşti.

Güncel Kayseri haberlerinin yer aldığı son dakika Kayseri haberlerini anında ziyaretçisine ulaştıran haber sitesi.

van haber

instagram takipçi hilesi

1xbet