Kayseri Haber, Kayseri Haberleri, Son Dakika Kayseri Haberleri

Kocaeli Karamürsel’de sahili birleştirecek yol

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Karamürsel Altınkemer ile Ereğli sahilini birleştirecek çalışmada asfalt serimi yapıldı KOCAELİ (İGFA …

Kocaeli Karamürsel’de sahili birleştirecek yol
12 views
03 Mayıs 2022 - 10:08

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Karamürsel Altınkemer ile Ereğli sahilini birleştirecek çalışmada asfalt serimi yapıldı

KOCAELİ (İGFA) – Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Karamürsel Altınkemer ile Ereğli sahilini birleştirecek 5 km’lik yeni yolun 2,5 kilometresinde asfalt serim çalışmasını tamamladı.

Sahilin 2,5 kilometresinde parke taşı çalışması yapılıyor. Ereğli sahil yolunda yapılan çalışmalarla, bayram öncesinde asfalt serimi bitirildi. Büyükşehir’e çalışmalarından dolayı teşekkür eden Ereğli Muhtarı Ali Yılmaz, ‘’Ereğli halkımız yapılan hizmetlerden çok memnun. Son çalışmalarla bir çağ, bir devir atladık’’ dedi.

Ereğli sahilinde vatandaşların hoş vakit geçirmesi için 5 adet seyir terası, 50 metre uzunluğunda 3 metre genişliğinde manzara izleme terası, vatandaşların balık tutması için 5 adet balık tutma platformu yapıldı. Ereğli- Altınkemer projesi kapsamında yol genişletme ve araçlar tarafından kullanılacak 5 kilometre uzunluğundaki yol için asfalt serimi de Ramazan Bayramı öncesinde tamamlandı.

Çalışmalar kapsamında 5 kilometrelik sahil yolu asfalt serimi çalışmaları sırasında Ereğli Muhtarı Ali Yılmaz yapılan çalışmaları değerlendirdi.

Büyükşehir’in çalışmalarından çok memnun olduklarını dile getiren Muhtar Yılmaz, mahalledeki çalışmaları dolayı teşekkür etti.

Güncel Kayseri haberlerinin yer aldığı son dakika Kayseri haberlerini anında ziyaretçisine ulaştıran haber sitesi.

1xbet