Kayseri Haber, Kayseri Haberleri, Son Dakika Kayseri Haberleri

Özbekistan Lojistik Hizmetleri

Saygınlar Nakliyat 10 yılı aşkın süredir Türkiye-Özbekistan arası frigo, parsiyel, komple, kuru ve ağır yük taşımacılığı gerçekleştirmektedir.

Özbekistan Lojistik Hizmetleri
Haberci( hepnetgrup@gmail.com )
56 views
24 Temmuz 2023 - 23:06

Özbekistan lojistik hizmetleri firmamız tarafından güvenle verilmektedir. Öz mal araçlarımız ve CMR sigortamız kapsamında eşyalarınızın güvencesi de sağlanmaktadır. Firmamız 10 yılı aşkın süredir Türkiye-Özbekistan arası frigo, parsiyel, komple, kuru ve ağır yük taşımacılığı gerçekleştirmektedir. Her biri öz mal araçlarımızda deneyimli şoförlerimiz eşliğinde sürdürülmektedir.

Saygınlar Nakliyat olarak Taşkent başta olmak üzere Özbekistan nakliye hizmeti sunmaktayız. Eşyalarınızın taşınma sürecinden sizleri sık sık haberdar etmekte ve ürünleriniz adrese teslim edilince bilgi vermekteyiz. Böylece aklınız eşyalarınızda kalmayacak ve güvenle taşındığından da emin olabileceksiniz. Firmaların sıklıkla ihtiyaç duyduğu uluslararası taşımacılık kapsamında ithalat ve ihracat nakliyesini başarı ile gerçekleştirmekteyiz. Siz de Türkiye’den Özbekistan’a taşımak istediğiniz yükler için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Özbekistan Frigo Nakliye

Özbekistan frigo nakliye çalışmalarımız soğutuculu kasalarımızda sürdürülmektedir. Saygınlar Nakliyat olarak soğuk zincir ürün sevkiyatını düzenli aralıklarda gerçekleştirmekteyiz. Özbekistan Taşkent başta olmak üzere pek çok bölgeye soğuk zincir ürünlerinin taşınmasını frigofik araçlarımız ile gerçekleştirmekteyiz.

Türkiye’den genel olarak Antalya, Mersin, Hatay, İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerden tırlarımıza yüklerinizi yükleyerek bize belirttiğiniz adrese teslim etmekteyiz. Frigo taşımacılık faaliyetlerimiz trafik yoğunluğuna ve iklim şartlarına göre ortalama 1 hafta sürmektedir. Aksi bir durum olması durumunda sizlere haber vermekteyiz. Uzun zamandır firmamızda çalışan uzman şoförlerimiz soğuk zincir ürünlerinizi muhafaza ederek yolculuk boyunca bozulmalarını önlemektedir.

Özbekistan Parsiyel Nakliye

Özbekistan parsiyel nakliye hizmetlerimiz haftalık olarak gerçekleşmektedir. Parsiyel eşya taşımacılığı firmaların sıklıkla ihtiyaç duyduğu alanlardan biridir. Parça eşya taşımacılığı anlamına gelen parsiyel, araçlarımızın bölünmesi ile gerçekleşmektedir. Böylece farklı kişilere ait farklı eşyaları aynı tır ile Özbekistan ve Özbekistan güzergahında bulunan semtlere götürebilmekteyiz.

Saygınlar Nakliyat olarak alanında profesyonel şoförler ile hizmet vermekteyiz. Böylece hiçbir sorun oluşmadan eşyalarınız sıfır hasar ile adrese ulaştırılmaktadır. Haftada 2 kez büyükşehir depolarımızdan araca yüklenen eşyalarınız parsiyel tırlarımız ile Özbekistan’a gönderilmektedir. Siz de vakit kaybı yaşamadan ve uygun fiyatlarla eşyalarınızı ülkeye göndermek istiyorsanız bizimle görüşebilir, dilediğiniz tarih aralığına randevu alabilirsiniz.

Özbekistan Nakliye Fiyatları

Özbekistan nakliye fiyatları çeşitli kritere göre farklılık göstermektedir. Ülkeye taşınacak yük miktarı, araçta eşyanın kapladığı tonaj ağırlık, varış-alış mesafeleri gibi etkenler ücretlerimizi değiştirmektedir. Siz de makul fiyatlarda ürünlerinizi Özbekistan’a göndermek isterseniz firmamızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sizlere taahhüt ettiğimiz tarih aralığında yüklerinizi adrese göndereceğimizden emin olabilirsiniz.

https://www.sayginlartransport.com.tr/ozbekistan-nakliye/ detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

 

Darkroom nedir başlıklı makale ilginizi çekebilir.

Güncel Kayseri haberlerinin yer aldığı son dakika Kayseri haberlerini anında ziyaretçisine ulaştıran haber sitesi.

van haber

1xbet