Kayseri Haber, Kayseri Haberleri, Son Dakika Kayseri Haberleri

Microcement

Microcement
10 views
20 Mart 2022 - 13:02

Yatay ve düşey olarak her türlü yüzeye uygulanabilen, dış ve iç mekân kullanımına uygun bulunan, ultraviyole ışınlarına dayanıklı, aşınma dayanımı ve yüksek mukavemet sağlayan microcement uygulamaları; zaman fark etmeksizin tatbik edilebilir. Mekanlara çok farklı görünüm kazandıran bu uygulama, ferah alanları oluşturması bakımından tercih edilir.

Mağaza, kafe, ofis ve evlerde rahatlıkla uygulanabilecek microcement uygulamaları, hızlı ve pratik şekilde tatbik edilebilir. Kaliteli ve kurumsal yapıyı da barındıran uygulamalarla birlikte, ortama modernite de kazandırılmış olur. Microcement, çok farklı bir yapışma özelliği barındırır. En iyi malzemeler kullanılarak en deneyimli uzmanlar tarafından gerçekleştirilen icraatlar, özgün ve estetik bir yapının oluşmasına zemin hazırlar.

Beton Efektli Boya Nedir?

Beton efektli boya yani dekoratif boyalar, duvarlarda birçok alternatif oluşturup mekâna farklı bir görünüm kazandırmak için kullanılır. Dış ve iç cepheye uygun olan dekoratif boyalar hem görsel açıdan hem de kullanım bakımından çok daha uzun ömürlü ve gösterişlidir. Bu bakımdan çokça tercih edilir. Beton efektli boyalar, aynı zamanda mekânın sahip olduğu değeri de arttıran bir faktördür.

Sınırsız doku ve renk alternatifiyle geniş bir uygulama alanı oluşturan İtalyan dekoratif boya, standart anlayışı bertaraf edip ilham veren duvarlar ortaya çıkmasını sağlar. Çevreye de zararı olmayan uzun ömürlü ve dayanıklı ürünler sayesinde, içinde bulunulan ortamlarda daha fazla vakit geçirilme bahanesi olur.

Güncel Kayseri haberlerinin yer aldığı son dakika Kayseri haberlerini anında ziyaretçisine ulaştıran haber sitesi.